Доставка
 

Доставка

   Доставка товарів, придбаних в нашому інтернет-магазині ДарМакс, здійснюється як по Києву, так і по всій території України, крім окупованих територій.


   Після отримання нами Вашої заявки, протягом 24-х годин для підтвердження замовлення і уточнення часу доставки з Вами зв'яжеться наш менеджер по телефону, а також електронною поштою Ви отримаєте повідомлення про стан Вашого замовлення.

 

   По Києву замовлення доставляються кур'єром в робочі дні з 10.00 до 21.00. Доставка і відправлення товару здійснюється на протязі 1-2 робочих днів. Вартість доставки - 40 грн. Якщо вартість замовлення перевищує 700 грн., Доставка здійснюється безкоштовно. Оплата здійснюється готівкою при отриманні замовленого товару. В обов'язки кур'єра входить доставка і перевірка комплектації товару. У разі якщо замовлений товар з яких-небудь причин Вам не підходить, Ви можете відмовитися від покупки на місці (або протягом 14 днів), але при цьому оплачується послуга доставки в розмірі 40грн.

 

   Також здійснюється доставка товару і в інші регіони. Доставка товару по Україні здійснюється за допомогою послуг транспортної фірми "Нова Пошта" або будь-яким зручним для вас способом, переговоривши з нашим менеджером попередньо. Вартість доставки буде складати відповідно до тарифів транспортної компанії.

 

   Замовлення може бути оплачений готівкою в момент отримання в офісі представництва транспортної компанії (післяплатою).